8771 GRIGIO COLLEMANDINA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 8771 |
| Color | GREY |
| Bundle | 5 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 2 |
| Length | 317cm / 125inch |
| Height | 189cm / 74inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 672kg |
| Block | 8771 |
| Color | GREY |
| Bundle | 6 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 317cm / 125inch |
| Height | 189cm / 74inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2688kg |
| Block | 8771 |
| Color | GREY |
| Bundle | 7 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 4 |
| Length | 317cm / 125inch |
| Height | 189cm / 74inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1344kg |